Aktualności
FunBox 4K UHD już dostępny
data publikacji2017-03-07 17:38:22


Jako pierwsi w Polsce komercyjnie uruchomiliśmy program w jakości 4K UHD.

4K (UHD) to najnowocześniejsza technologia wyświetlania obrazu, która powoduje, że obraz staje się krystalicznie czysty, niezwykle wyraźny oraz 4x bardziej dokładny i ostry niż obraz FullHD.

 

Czytaj więcej
Uwaga na fałszywe konkursy
data publikacji2017-03-02 17:16:20

W ostatnim czasie otrzymujemy zgłoszenia od użytkowników o pojawiających się komunikatach w przeglądarkach internetowych odnośnie rzekomych konkursów.
Prosimy uważać podczas przeglądania internetu na klikanie w różnego rodzaju reklamy lub okienka wyglądające jak odtwarzacze filmów. Jeżeli są Państwo nakłaniani do rejestracji lub przesłania dodatkowych danych (numery telefonu, adresy email) – w większości przypadków są to próby wyłudzenia danych użytkowników. Posiadanie programu antywirusowego z aktualną bazą danych oraz dodatki blokujące reklamy/skrypty w przeglądarce internetowej pomagają w unikaniu przypadków jak ten opisany przez nas.

Czytaj więcej
Ulica 1 Maja oraz Długa Wieś( w kierunku miejscowości Piekary) w zasięgu sieci światłowodowej
data publikacji2017-02-11 10:22:04

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 11.02.2016r. zakończyliśmy pracę związane z budową sieci światłowodowej w Długiej Wsi oraz na ulicy 1 Maja w Dobrej. Od teraz mieszkańcy tych ulic mogą skorzystać z naszej oferty superszybkiego Internetu oraz telewizji cyfrowej.

Zainteresowanych ofertą Internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej zapraszamy do kontaktu z numerem: 63 220 88 00

Czytaj więcej
Dwa nowe kanały telewizyjne w naszej ofercie
data publikacji2017-02-10 15:08:49Od dzisiaj 10.02.2017 w naszej ofercie dostępne są dwa nowe kanały: Polsat Doku oraz Polsat Sport News.

Polsat Doku to telewizja dla ludzi ciekawych świata – jego piękna, sekretów, problemów i tajemnic. Dla widzów zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami oraz dla fanów historii. Miłośników zwierząt, podróży, technologii oraz wszystkiego, co niezwykłe, intrygujące, warte poznania, doświadczenia i odkrycia.

Polsat Sport News to kanał o profilu informacyjno-sportowym. W ramówce Polsat Sport News znajdują się m.in. serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne.

Nowe kanały dostępne są na dekoderach KORBOX:
Polsat Doku – kanał 316
Polsat Sport News – kanał 505

 

Czytaj więcej
Kolejne budynki w zasięgu sieci światłowodowej
data publikacji2016-12-27 17:54:28

Od kilku miesięcy prowadzimy prace które umożliwią doprowadzenie łącza światłowodowego do Państwa domów.
W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sieć światłowodową w Dobrej na ulicach: Adama Mickiewicza, Wiśniowej, Czereśniowej, Morelowej, Henryka Sienkiewicza, Bolesława Prusa, Marii Konopnickiej, Wiatraki, Elizy Orzeszkowej, Jana Kochanowskiego oraz Placu Juliusza Słowackiego.

Zainteresowanych ofertą Internetu światłowodowego oraz telewizji cyfrowej zapraszamy do kontaktu z numerem: 63 220 88 00

Czytaj więcej
Nowe kanały w ofercie TV
data publikacji2016-12-23 17:23:23

W dniu dzisiejszym (23.12.2016) do pakietów telewizyjnych włączone zostały nowe kanały.

Nasza oferta to już 221 kanałów – w tym 191 kanałów w pakiecie MAX HD! Od 1 stycznia 2017r obowiązywać będzie nowa lista kanałów.

Dodane zostały kanały:
ECHO24
ZOOM TV
NOWA TV
METRO
WP1
ESKA
oraz POLSAT SPORT FIGHT

POLSAT SPORT FIGHT będzie dostępny do pakietów Prestiż HD oraz Max HD, pozostałe kanały dodane są od Komfort HD.


Ponadto:
od 2 stycznia 2017 Polsat Sport News zmienia się na Super Polsat; prócz nazwy przekształceniu ulega również oferowany przez nadawcę kontent. W ramówce Super Polsatu pojawią się filmy i seriale m.in. z portfolio Grupy Polsat jak również audycje sportowe. W związku z powyższym Super Polsat dostępny będzie na kanale 419 w kategorii ROZRYWKA;
od 7 stycznia 2017 TVN Meteo Active zmienia się w HGTV, na chwilę obecną kanał zostaje na swojej dotychczasowej pozycji.

Jako pierwsza TV udostępniamy na stałe w pełnej rozdzielczości Kanał FunBox 4K UHD w pakietach PRESTIŻ HD oraz MAX HD.
Kanał na pozycji 444 zadziała tylko na urządzeniu Korbox ULTRA.

 

Czytaj więcej
Strona 1 z 8 następna >
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności .