Aplikacje dostępne w dekoderach KORBOX
Interaktywne menu Pozwala na przeglądaniu menu i jego funkcji bez wychodzenia z oglądania telewizji.
EPG Podstawową jego cechą EPG jest wyświetlanie aktualnego programu telewizyjnego. Pozwala na zapoznanie się z bieżącym programem na dany dzień. Program jest dostępny zwykle z wyprzedzeniem do 7 dni. EPG posiada funkcję planowania nagrania, układania listy ulubionych kanałów, wyświetlania poszerzonego opisu nadawanych programów.
Przewijarka Funkcja przewijarki umożliwia dostęp do wybranych programów nawet do trzech dni wstecz. Koniec z przegapioną bramką meczu! W dowolnym momencie wybierz opcję przewijania i cofnij akcję do wybranego momentu lub obejrzyj wczorajszy odcinek ulubionego serialu.

Aby przewinąć kanał kliknij na pilocie strzałkę <<
Funkcja Odtwórz Spóźnienie na film nie stanowi już problemu! Wybierz funkcję Odtwórz, by w dowolnym momencie rozpocząć odtwarzanie wybranego programu od początku.
Informacje o kanałach Wyświetlamy szczegółowe informacje odnośnie oglądanego kanału tj. Tytuł, czas rozpoczęcia i zakończenia, kategoria wiekowa, rok produkcji, szczegółowy opis oraz czas postępu.
Lista ulubionych Możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.
Ochrona rodzicielska Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.
Nagrywarka Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika dajemy Ci również możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów.

Możesz nagrywać programy TV, w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwośc nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.
Zamawianie usług za pomocą pilota Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu.
Korpilot Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android.

Oferta Kontakt Strefa Abonenta Rozwiązania dla biznesu