Pakiety dodatkowe
CANAL+ Pakiet CANAL+ to kanały premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Pakiet Canal+ dostepny jest w dwóch opcjach:

Pakiet Canal+ Prestige zawierający 8 kanałów: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Family, Canal+ Film, Canal+ 1, Canal+ Seriale, Canal+ Discovery

Pakiet Canal+ Select zawierający 6 kanałów: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Family, Canal+ Film, Canal+ 1
HBO Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd?
W pakiecie HBO otrzymasz programy, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę. Widzowie HBO mogą oglądać najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę, codziennie premiery filmowe i serialowe, hollywoodzkie hity filmowe, 24 godziny na dobę, bez reklam.
Cinemax Specjalna oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.
Filmbox Najgłębsze emocje, najszybsza akcja, najśmieszniejsze komedie, największe dramaty.
Po prostu… najwięcej kina w telewizji. 5 wyśmienitych kanałów filmowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, również w jakości HD.
Pasja
Pakiet eXXXtra
Telewizja Republika
TVP HD
Jak uruchomić pakiet dodatkowy?
1) Uruchom dekoder Korbox
2) Kliknij na pilocie przycisk MENU
3) Wejdź w Promocje
4) Odnajdź na liście wybrany pakiet
5) Zapoznaj się i kliknij OK
6) Zapoznaj się z treścią a następnie podaj swój PIN(znajduje się w umowie) w celu akceptacji
7) Jeśli nie znasz PIN-u zadzwoń pod numer 63 220 88 00
8) Po wpisaniu PIN przejedź strzałką na guzik AKCEPTUJ
9) Usługa została włączona
Oferta Kontakt Strefa Abonenta Rozwiązania dla biznesu