Telewizja cyfrowa
124 kanały w tym 34 w jakości HD
Abonament:

39,90 zł
166 kanały w tym 49 w jakości HD
Abonament:

64,90 zł
193 kanałów w tym 64 w jakości HD
Abonament:

79,90 zł
Poznaj możliwości naszej oferty
Dekoder w technologii 4K ULTRA HD
KORBOX ULTRA jest jednym z pierwszych dekoderów 4K ULTRA HD. Nazwa 4K pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej. 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz dziewięciokrotnie większą od HD. Technologia ta gwarantuje lepszą jakość oglądanego obrazu.
System inteligentnego domu
Dzięki oprogramowaniu dekodera KORBOX możliwe jest zarządzanie Twoim domem za pomocą dekodera lub telefonu komórkowego. Zapomniałeś wyłączyć żelazko lub zamknąć bramę? Nic straconego! Twój dekoder zrobi to za Ciebie.
* Usługa dostępna już wkrótce
Pakiety Premium
Pakiety Premium to kanały telewizyjne w których znajdziesz to co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe.
Multiroom
Multiroom jest to usługa umożliwiająca jednoczesny odbiór różnych programów na wielu telewizorach w tym samym czasie. Możesz oglądać emocjonujący mecz w CANAL+ Sport, a Twój maluch w tym czasie, w innym pokoju ulubioną kreskówkę na kanale MiniMini+.
Nagrywarka
Wystarczy, że za pomocą portu USB podłączysz nośnik zewnętrzy typu Pendrive lub dysk twardy zewnętrzny i korzystasz z możliwości nagrywania i pauzowania programów. Po podłączeniu nośnika dajemy Ci również możliwość przeglądania plików multimedialnych tj. zdjęć, filmów czy dokumentów.
Nagrywanie
Możesz nagrywać programy TV w jakości HD jak i w standardowej. Masz możliwość nagrywania w dowolnym momencie – na żądanie, zaprogramowania nagrania przez EPG oraz planowanie nagrania według daty.
YouTube
YouTube to oficjalna aplikacja do obsługi najpopularniejszego serwisu wideo online. Firma Google, producent, zdecydowała się oddać w aplikacji jak największą ilość funkcji znanych z wersji dostępnej z poziomu przeglądarki, w efekcie dzięki niej możliwa jest wygodna obsługa serwisu i własnego konta posiadanego w jego ramach. ** Usługa dostępna po wykupieniu pakietu telewizja + Internet światłowodowy
Zamawianie usług za pomocą pilota
Dodatkowe usługi w postaci pakietów dodatkowych już teraz możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w sklep na pilocie i potwierdzić wybraną usługę.
Lista ulubionych
Możesz utworzyć listę ulubionych kanałów telewizyjnych, aby zawsze mieć blisko siebie to, co oglądasz najczęściej.
Korpilot
Pełna obsługa dekodera z poziomu Twojego smartphone. Wszystko za pośrednictwem aplikacji KORPILOT dostępnej na telefony z systemem Android.
Przeglądarka www
Dzięki zainstalowanej przeglądarce na wszystkich naszych dekoderach szybko prosto przeglądasz strony internetowe. Szybkie procesory oraz duża ilość pamięci RAM urządzeń pozwala na komfortowe przeglądanie codziennej prasy. ** Usługa dostępna po wykupieniu pakietu telewizja + Internet światłowodowy
Ochrona rodzicielska
Na dekoderze KORBOX kodem PIN chronione są treści dodatkowo płatne oraz te, które mogą być nieodpowiednie dla wybranej grupy wiekowej.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i zależy od możliwości technicznych, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności .